3540820RFT
MFR.Part #
3540820RFT
JLCPCB Part #
C2095437
Description
-55℃~+155℃ 250V 4W 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS