354010RJT
MFR.Part #
354010RJT
JLCPCB Part #
C4186733
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 4W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS