35403M6FT
MFR.Part #
35403M6FT
JLCPCB Part #
C2096837
Description
-55℃~+155℃ 250V 3.6MΩ 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS