35402K7FT
MFR.Part #
35402K7FT
JLCPCB Part #
C4223017
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS