354020KFT
MFR.Part #
354020KFT
JLCPCB Part #
C2095725
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250V 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS