352210RFT
MFR.Part #
352210RFT
JLCPCB Part #
C2075790
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250V 3W Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS