3522150RFT
MFR.Part #
3522150RFT
JLCPCB Part #
C3917964
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS