35214K7FT
MFR.Part #
35214K7FT
JLCPCB Part #
C2075739
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS