3521200RFT
MFR.Part #
3521200RFT
JLCPCB Part #
C4001741
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS