352047RJT
MFR.Part #
352047RJT
JLCPCB Part #
C593229
Description
-55℃~+125℃ 1W 47Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS