3504G3A52R3FTE
MFR.Part #
3504G3A52R3FTE
JLCPCB Part #
C6385341
Description
-55℃~+155℃ 52.3Ω 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS