RK73H3ATTE1473D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1473D
JLCPCB Part #
C2583563
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS