Y162810K0000F0W
MFR.Part #
Y162810K0000F0W
JLCPCB Part #
C4194196
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 750mW ±0.2ppm/℃ ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount