3504G3A2K8FTDF
MFR.Part #
3504G3A2K8FTDF
JLCPCB Part #
C6060445
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS