RN73C1E2K15BTG
MFR.Part #
RN73C1E2K15BTG
JLCPCB Part #
C4275284
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS