RN73H2BTTD1650A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1650A10
JLCPCB Part #
C4356940
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS