3503G2B2K15FTD
MFR.Part #
3503G2B2K15FTD
JLCPCB Part #
C5494777
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS