RP73D2A1K15BTG
MFR.Part #
RP73D2A1K15BTG
JLCPCB Part #
C4138401
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS