3503G2B2K05FTD
MFR.Part #
3503G2B2K05FTD
JLCPCB Part #
C6086712
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS