3503G2B215RFTD
MFR.Part #
3503G2B215RFTD
JLCPCB Part #
C6086702
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS