3503G2B165RFTD
MFR.Part #
3503G2B165RFTD
JLCPCB Part #
C6677379
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS