35025K1FT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
35025K1FT
JLCPCB Part #
C4310270
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS