35024R7FT
MFR.Part #
35024R7FT
JLCPCB Part #
C2089912
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS