RY612012
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RY612012
JLCPCB Part #
C5879834
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 12V 400V@AC 5ms 8A 9ms AgNi One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Plugin Power Relays ROHS