350239KFT
MFR.Part #
350239KFT
JLCPCB Part #
C4050508
Description
-55℃~+155℃ 2W 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS