CPF0805B340RE
MFR.Part #
CPF0805B340RE
JLCPCB Part #
C3966306
Description
-55℃~+155℃ 100mW 340Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS