3430H2F82KTE
MFR.Part #
3430H2F82KTE
JLCPCB Part #
C6385256
Description
-55℃~+155℃ 2W 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS