3430H2F680RTE
MFR.Part #
3430H2F680RTE
JLCPCB Part #
C5513316
Description
-55℃~+155℃ 2W 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS