3430H2F390KTDF
MFR.Part #
3430H2F390KTDF
JLCPCB Part #
C6084145
Description
-55℃~+155℃ 2W 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS