3430H2F240KTE
MFR.Part #
3430H2F240KTE
JLCPCB Part #
C6084135
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS