3430H2F13KTE
MFR.Part #
3430H2F13KTE
JLCPCB Part #
C5494731
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS