3430B2F750RTD
MFR.Part #
3430B2F750RTD
JLCPCB Part #
C5501960
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS