3430B2F3K3TD
MFR.Part #
3430B2F3K3TD
JLCPCB Part #
C5513159
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS