3430B2F750KTDF
MFR.Part #
3430B2F750KTDF
JLCPCB Part #
C5513174
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS