AC0612FR-073K9L
MFR.Part #
AC0612FR-073K9L
JLCPCB Part #
C6492083
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS