3430B2F270RTD
MFR.Part #
3430B2F270RTD
JLCPCB Part #
C6084100
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS