3430B2F24RTDF
MFR.Part #
3430B2F24RTDF
JLCPCB Part #
C6059268
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 24Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS