3430B2F22KTDF
MFR.Part #
3430B2F22KTDF
JLCPCB Part #
C5494688
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS