3430B2F1R5TDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3430B2F1R5TDF
JLCPCB Part #
C6385176
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 1.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS