H8430RFZA
MFR.Part #
H8430RFZA
JLCPCB Part #
C1403262
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS