3430A3F620RTDF
MFR.Part #
3430A3F620RTDF
JLCPCB Part #
C5892336
Description
-55℃~+155℃ 3W 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS