3430A3F5K6TDF
MFR.Part #
3430A3F5K6TDF
JLCPCB Part #
C20439305
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS