352016RJT
MFR.Part #
352016RJT
JLCPCB Part #
C2129925
Description
-55℃~+125℃ 16Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS