3430A2F62KTD
MFR.Part #
3430A2F62KTD
JLCPCB Part #
C5512937
Description
-55℃~+155℃ 1W 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS