3430A2F2K2TD
MFR.Part #
3430A2F2K2TD
JLCPCB Part #
C5512857
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS