3430A2F24KTDF
MFR.Part #
3430A2F24KTDF
JLCPCB Part #
C7180167
Description
-55℃~+155℃ 1W 24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS