TPSMF8.5CA
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPSMF8.5CA
JLCPCB Part #
C42440524
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 10.4V 10uA 13.9A@10/1000us 14.4V 200W@10/1000us 8.5V SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS