TPM50N15HD56-1
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPM50N15HD56-1
JLCPCB Part #
C49375119
Package
PDFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 120W 13mΩ@10V 150V 2.23nF 22pF 293pF 30nC@10V 4V 50A PDFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS