TPMCP1711T-33I/OT
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPMCP1711T-33I/OT
JLCPCB Part #
C3040642
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 180mV@(300mA) 2uA 3.3V 300mA 5.5V 75dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS