TPM30NP67S8-1
MFR.Part #
TPM30NP67S8-1
JLCPCB Part #
C5197364
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-Channel + 1 P-Channel 1.9V 2W 30V 38mΩ@10V 520pF 65pF 7A 9.2nC@15V SOP-8 MOSFETs ROHS